Par mums

Crystal Dent 2021.gadā izveidoja
dr. Inese Āķe – praktizējoša zobārste ar izcilu reputāciju un pieredzi stomatoloģijā.


Apvienojot pieredzi un lielu darba stāžu dakterei ir izdevies izveidot augsti kvalificētu speciālistu komandu, kuri pielieto mūsdienīgas diagnostikas un ārstēšanas metodes.


Klīnikas koncepcija veidota ņemot vērā jaunākās zobārstniecības ārstēšanas tendences, papildinot ar modernu un individuālu telpu dizainu, jaunāko zobārstniecības aprīkojumu sniegs pacientiem lielisku garastāvokli un teicamus ārstēšanas rezultātus.


Mums rūp katra pacienta individuālās vēlmes un mēs sniedzam visus zobārstniecības pakalpojumus.

 

 

Privātuma politika

 

Pēdējās izmaiņas: 2023.08.23

Jūs esat sveicināts mūsu mājas lapā! Šajā dokumentā mēs sniedzam informāciju par to, kā mēs apkopojam, izmantojam un aizsargājam jūsu personisko informāciju mūsu mājas lapas apmeklējuma laikā, tostarp izmantojot Google Analytics (GA4).

 

Kāda informācija tiek apkopota

Mēs varam apkopot šādu informāciju par jums un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā:

·         Tehniskā informācija: Mūsu serveri automātiski reģistrē informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta, tai skaitā IP adrese, pārlūka veids un versija, apmeklējuma laiks un datums, izvietošanas valsts/valsts kods un citas tehniskas detaļas.

·         Mājas lapas lietošanas informācija: Mēs izmantojam Google Analytics (GA4), lai analizētu mājas lapas lietošanu. Tas ietver lapas skatījumus, noklikšķinājumus, vidējo pavadīto laiku lapā, ienākošo un izejošo saiti un citas saistītas analītikas detaļas.

 

Kā mēs izmantojam informāciju

Mēs izmantojam apkopotu informāciju, lai labāk saprastu mūsu mājas lapas apmeklētāju vajadzības un uzlabotu mūsu pakalpojumus un saturu. Google Analytics (GA4) palīdz mums saprast, kādi ir populārākie lapas satura elementi, kā lietotāji pārvietojas mūsu lapā un kā mēs varam to uzlabot.

 

Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas

Mūsu mājas lapa izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un analizētu lietotāju uzvedību. Jūs varat kontrolēt sīkdatņu uzstādījumus savā pārlūkprogrammā.

 

Informācijas aizsardzība

Mēs ievērojam visus nepieciešamos drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju no neautorizētas piekļuves, izmaiņām vai iznīcināšanas.

 

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par jūsu apkopoto personisko informāciju, kā arī labot, dzēst vai ierobežot tās izmantošanu. Lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītos kontaktinformācijas datus.

 

Saites uz trešo pušu vietnēm

Mūsu mājas lapa var saturēt saites uz trešo pušu vietnēm, kuras var būt ar savām privātuma politikām. Mēs neuzņemamies atbildību par trešo pušu saturu vai darbībām.

 

Izmaiņas privātuma politikā

Mēs paturam tiesības periodiski atjaunināt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu darbībās vai juridiskajās prasībās. Ja ievērojamā veidā mainās mūsu privātuma politikas būtiskais saturs, mēs paziņosim par šīm izmaiņām mūsu mājas lapā.